ولایت و بصیرت

انقلابیون عزیز به هوش باشید که ...؟؟؟ 2

يكشنبه, ۵ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۶ ق.ظ

قسمت پایانی سخنم این است که تنها قبول داشتن ولایت فقیه و اینکه گه‌گاهی در جهت تقویت ولایت اقدام کنیم، کافی نیست. دوستان به این نکته دقت زیادی بکنید که نباید متناسب با خطراتی که در تضعیف ولایت وجود داشت و بحمدالله رفع شد، به تقویت ولایت بپردازید. یک انسان ولایتمدار باید ما به ازای هر قدم آنها هزار قدم در جهت تقویت ولایت بردارد تا جریان‌های ضد ولایی را برای همیشه پشیمان کند و امنیت، قدرت، اقتدار اجتماعی، اقتدار بین‌المللی و سلامت و صلابت جامعه روزافزون شود. ما در جهت تقویت ولایت شعار نمی‌دهیم. پشت شعارهای ما یک سلسله استدلال‌های عقلانی قرار دارند. ما نباید به میزان خطر تضعیف ولایت حرکت کنیم، بلکه حرکت ما باید چندین برابر باشد.

نمایندگان مجلس خبرگان حتماً این را بهتر از ما می‌دانند. نباید گفته شود الان که الحمدلله خطری ولایت را تهدید نمی‌کند و همه چیز خوب است، پس لازم نیست شعار خاصی بدهیم یا فریاد خاصی بزنیم. مشکلی پیش آمده که به جای آنکه تبدیل به تهدید شود، باید جبران شود و جبرانش هم کار ساده‌ای نیست. نمایندگان مجلس خبرگان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هیئت دولت، قضات، استانداران، مدیران جامعه و همه نخبگان دیر یا زود مورد این سوال تاریخی قرار می‌گیرند که شما در جهت تقویت ولایت چه اقدام ویژه‌ای را انجام دادید؟ اینکه پاسخ بدهید ما ولایت را تضعیف نکردیم و در جهت ولایت بودیم، برای آینده و تاریخ و مردم ما کافی نیست.

پیامبر اکرم(ص) وقتی می‌بینند علی بن‌ابیطالب(ع) دارند تضعیف می‌شوند، نامه‌ای به مقداد می‌دهند و می‌گویند این را به علی‌بن‌ابیطالب(ع) برسان. علی‌بن ابیطالب(ع) با لشکر رهسپار مأموریتی هستند. پیامبر(ص) به مقداد می‌فرمایند: «وقتی می‌خواهی نزد علی بن‌ابیطالب(ع) بروی، مراقب باش که یک وقت از پشت سر یا پهلوی سپاه او نروی که مجبور باشد برگردد و تو را ببیند. لشکر را دور بزن و جلوی سپاه برو و منتظر بمان تا برسد، بعد نامه را به او بده و بگو این نامه را پیامبر (ص) تقدیم کرده است.» و به این ترتیب آداب‌دانی را در میان مؤمنان و پیروان صدیق ولایت رواج می‌دهند و به آنان می آموزند که باید در برابر علی‌بن‌ابیطالب(ع) چگونه رفتار کنند.

نباید همیشه شرایط بحرانی پیش بیاید تا از ولایت دفاع کنیم. هر کسی که می‌خواهد سلامت و صلابت آینده مملکت را تضمین کند باید هنگامی که پرونده خود را بررسی می‌کند ببیند در جهت تقویت ولایت چه قربانی‌ای داده است؟ چه فداکاری‌ای کرده است، چه اقدام ویژه‌ای انجام داده که جهانیان را مبهوت کرده است؟ بعضی‌ها چنان «آسته بیا آسته برو که گربه شاخت نزند» عمل می‌کنند که انسان حیرت می‌کند! در برابر حساس‌ترین مسایل یکی به نعل می‌زنند یکی به میخ. گاهی هم با سکوت از کنار مسایل می‌گذرند و خودشان را به تجاهل می‌زنند. اینها همه مورد مطالعه و مداقه قرار خواهد گرفت.

نتیجه تقویت ولایت در جامعه ما سلامت کل جامعه و صلابت و اقتدار سیاسی ما خواهد بود که نیاز جهان اسلام و کل جامعه بشری است. الحمدلله امدادهای غیبی هم یکی پس از دیگری دارند از راه می‌رسند و این امدادها انقلاب ما را یاری خواهند کرد. هر کسی در یاری این انقلاب عقب بماند و موتور ذهنی و احساسات انقلابیش کند کار کند، فردا نخواهد توانست سرش را بلند کند. بعضی از اوقات هنگامی که رسانه‌های خارجی از چیزی احساس درد می‌کنند و ناراحت می‌شوند یا چیزی را مسخره می‌کنند، دلیل بر این است که این مطلب، موضوع حساسی بوده و اینها آتش گرفته‌اند و معلوم می شود که باید روی این موضوع کار کرد.

در ماه محرم در ضمن صحبت به روایت مشهوری اشاره کردم که یاران امام زمان(عج) در مقابل مولای خود مانند کنیز هستند. تا به حال کسی علیه حرف‌های محرمی ما حرفی نمی‌زد و آن را دست نمی‌گرفت و شانتاژ نمی‌کرد، اما این صحبت را دست گرفته بودند که کنیزی اینها را ببینید. معلوم می‌شد بدجوری سوخته‌اند. این بین شیعیان سخن رایجی است که احترام امام زمان(عج) را نگهداشتن یک وظیفه حداقلی است و در برابر ایشان باید کنیز بود. اینها نمی‌توانند بفهمند که ولایت‌مداری یاران امام خیلی بالاتر از فهم آنهاست. ما انتظار داریم که این ولایت‌مداری اوج پیدا کند تا تفاوت‌ها دیده شود. وقتی ولایت‌مداری اوج پیدا کرد، مسلمانان جهان و محرومان، گمشده خود را پیدا خواهند کرد. حداقل در می‌یابند که باید رهبری چنین باصلابت و در اوج سلامت داشته باشند. تردید نداشته باشید هر کشوری که رهبری باصلابت و با سلامت کامل پیدا کند، با رهبری عزیز ما هماهنگ خواهد بود. مگر حضرت آیت‌الله سیستانی این گونه نیستند؟ مگر آقای سید حسن نصرالله این گونه نیستند؟ مگر اینها در اوج صلابت و سلامت رهبران جامعه خود و در عین حال هماهنگ با رهبری ما نیستند؟ ما از خدا می‌خواهیم مردم مظلوم تونس، مردم مظلوم مصر و مردم مظلوم منطقه رهبرانی چنین باصلابت و با سلامت پیدا کنند، چون در اوج هماهنگی با رهبری ما خواهند بود.

آن وقت آمریکایی‌ها برای اینکه این هماهنگی ذاتی رخ ندهد، هزاران ترفند را به کار می‌گیرند تا بر موج تحرک‌های منطقه سوار شوند و آنها را تخریب کنند. آنان اقدامات مختلفی را انجام می‌دهند و پیشاپیش حرف‌هایی را می‌زنند که شایسته شأن خودشان است و من حتی بازگوکردن و پاسخ دادن به آنها را هم لازم نمی‌بینم.

تقویت پایه‌های ولایت باید بیشتر از گذشته صورت بگیرد و همه باید در پرونده خود اعمال مشخصی را برای این تقویت داشته باشند، والا حکایت قیام توابین می‌شود که همگی کشته شدند، اما پس از مظلومیت امام حسین(ع) فایده نداشت. البته در مملکت ما مظلومیت اتفاق نخواهد افتاد و در اوج سلامت پیش خواهیم رفت.

این را هم عرض کنم که بر اساس بررسی‌های دقیق و پیش بینی‌های کاملاً کارشناسانه و بر اساس اخبار موجود از آخرالزمان و احوال جوامع شیعی، مطمئناً جریان ولایت روز به روز محکم‌تر می‌شود. خرداد ماه گذشته بود که همین جا به دوستان عرض کردم که من پیشگویی نمی‌کنم، ولی بر اساس محاسبات خودم عرض می‌کنم که در سال بعد نقش بسیار مقتدرانه و قوی رهبری جمهوری اسلامی را در منطقه خواهید دید. والله ما آن زمان کف دستمان را بو نکرده بودیم که در تونس و مصر انقلاب می‌شود. اصلاً کسی تصورش را هم نمی‌کرد. هفت هشت سال قبل یک دانشجوی تونسی از من پرسید ما در کشورمان چه باید بکنیم؟ دیکتاتوری خیلی شدید است. گفتم شما باید به حداقل‌ها اکتفا کنید. فعلاً بروید قرآن درس بدهید. گفت: آقا را ببین. درس دادن قرآن که حکمش اعدام است. من هر چه می‌گفتم او می‌خندید و می‌گفت: آقا! مثل اینکه شما بلد نیستید رهنمود بدهید. وقتی شنیدم برای اولین بار در تونس اذان داده‌اند، یاد حرف‌های آن دانشجو افتادم.

انسان نشانه‌ها و علایم را می بیند، مطالعه می‌کند و به نتایجی می رسد. شما هم مطالعه کنید، چه بسا به نتایج دقیق‌تری هم برسید. حالا من بر اساس همین مطالعات، برای اقتدار رهبری در جامعه اسلامی خودمان و در جهان اسلام، آینده را به این شکل پیش بینی می‌کنم. ما نمی‌خواهیم نخبگان جامعه دور انداخته شوند و دلمان برایشان می‌سوزد، وگرنه این ماشین با عظمت و قدرت پیش خواهد رفت و هیچ مانعی هم سر راهش نخواهد بود. تصور نکنند که ما داریم در باره تقویت ولایت با غصه و دردمندانه حرف می‌زنیم. ابداً. ما فقط دلمان می‌سوزد که جا نمانند. آینده، آینده‌ای است که اگر کسی به شکل جدی در تقویت رهبری گامی بر ندارد، برای ابد حذف خواهد شد، چه رسد به اینکه بخواهد رهبری را تضعیف کند. چنین فردی به‌سرعت و به‌سهولت از چشم مردم می‌افتد. [تکبیر جمعیت]

توصیه‌ای هم برای کسانی دارم که می‌خواهند هوشمندانه در جهت تقویت رهبری گام بردارند و آن اینکه نکند دچار محاسبات غلط شوید که آقا! یک جوری حرف بزنیم که مسخره‌مان نکنند. اصولاً شیوه دشمنان ولایت، مسخره کردن است و اگر یک جوری رفتار کردی که مسخره‌ات نکردند باید به خودت شک کنی. اگر سایتی، وبلاگی، تریبونی، نشریه‌ای دستت هست، یک وقت این بیم را به خودت راه ندهی که باید یک جوری از ولایت دفاع کنم که مسخره‌ام نکنند. یک جوری متعادل، متعادل بین حق و باطل منظورم هست، دفاع کنم که همه حرف مرا بپذیرند. کسی که این طور عمل کند، خودش ضرر کرده. علامت سلامت راه این است که توسط منکران و کافران تمسخر شود و بعد از آن است که برکات و اثرات عظیمی اعم از بیداری جامعه و رونق معنوی خود فرد را به همراه خواهد داشت.

قرآن کریم می فرماید: «یاحسرة على العباد ما یأتیهم من رسول إلا کانوا به یستهزئون ». تمسخر کردن بلا استثنا کار مخالفان پیامبران بوده است و به گزارش قرآن کریم :«ما ارسلنا من رسول» ما هیچ پیامبری را نفرستادیم: «الا کانوا به یستهزئون» الا اینکه مسخره‌اش کردند.

گاهی اوقات انسان می‌بیند نیروهای بسیار ولایتمدار و علاقمند به ولایت و برخوردار از عقلانیت ولایی، یعنی کسانی که می‌توانند عاقلانه دفاع کنند، در مسیر حرکتشان یک جوری سعی می‌کنند به تعبیر غلط، متعادل حرکت کنند که یک وقت تندرو تلقی نشوند. تندروی یعنی اقدام بیجا و اضافی کردن که بد است، ولی یادمان باشد که مقام معظم رهبری در قم فرمودند هر حرکتی را نباید به تندروی نسبت داد. تقویت رهبری توسط اقدامات شجاعانه در این زمان یک ضرورت است و نباید تندروی تلقی شود. مثل اینکه کسی یاران امام زمان(عج) را در شدت اطاعتشان از ایشان افراطی بدانند و بگویند: آقا! یک کمی سنگینی خودت را حفظ کن. یعنی چه که مثل کنیز در مقابل آقا تواضع می‌کنی؟ واقعاً امنیت جامعه‌ای که این همه دشمن دارد، وابسته به تقویت رهبری است و حتی نباید کسی جرأت کند که به مخیله‌اش خطور کند خلاف جریان اصیل ولایت حرکت کند و به خود بگوید آن قدر افشاگری خواهند کرد و آن قدر وقت خواهند گذاشت و علیه من تبلیغات درست خواهند کرد که دیگر نخواهم توانست سرم را بلند کنم. ما سخنان رهبری را نه فقط به این دلیل که ایشان گفته‌اند، بلکه به دلیل آنکه با عقل قابل دفاع است می‌پذیریم و سخن کسی را که سخنی غیر از ایشان می‌گوید و مشی‌ای غیر از ایشان را اختیار می‌کند، نه تنها نمی‌پسندیم که او را در بحری از حماقت غوطه‌ور می بینیم. بحث‌های اعتقادی و معنوی به جای خود، می‌گوییم که او از کمترین درایت سیاسی هم بی‌بهره است.

در زمان خود حضرت امام کسانی بودند که سعی می‌کردند سخنان امام را تعدیل کنند و دایماً می‌گفتند زیاد تند نروید! بگذارید این جوری بگوییم. آنها الان هم اگر دست‌شان برسد به سخنان رهبری هم رحم نمی‌کنند و می‌خواهند جریان ولایتمداری را تعدیل کنند! بعد از آن چه باقی خواهد ماند؟ ان‌شاءالله این مطالبه ما که باید بیش از پیش به تقویت ولایت و ولایتمداری پرداخته شود و نخبگان جامعه ما باید در این زمینه پیشتاز باشند تا مورد طرد و نفرین مردم قرار نگیرند، محقق شود و این نیازمند مجاهدت شبانه روزی کسانی است که می‌خواهند در پیروزی قریب‌الوقوع جهان اسلام و مقدمه سازی ظهور آقا امام زمان(ع) نقش فعالی را ایفا کنند. شما هم که نقش فعالی را ایفا نکنید، خدا فرشتگان و ملایکه و نیروهای گمنام زیادی در میان مردم دارد و آنها را به کار خواهد گرفت و از آنها در جهت مقدمه‌سازی برای ظهور آقا امام زمان(عج) استفاده خواهد کرد.

می‌خواستم در مورد مسایل منطقه هم سخنانی بگویم که الحمدلله سخنان مقام معظم رهبری در این زمینه کامل و واضح بود و مردم ما هم الحمدلله بسیار هوشیار هستند و نیاز به ذکر هیچ مطلبی نیست؛ اما این را هم از بنده به عنوان حسن ختام کلام داشته باشید. شما می‌بینید که آمریکایی‌ها در مقابل موج اسلام‌خواهی و حتی آزادی‌خواهی، موج استکبارستیزی و صهیونیسم‌‌ستیزی دیگر نمی‌توانند مقاومت کنند. در چنین وضعیتی به نظر شما آنها چه می‌کنند؟ تا جایی که به ضررشان نباشد با احتیاط با این قیام‌ها همراهی می‌کنند، تا آنجا که آمریکای جهانخوار به دولت مصر می‌گوید: آقا! کوتاه بیا و ژست دموکراتیک به خودش می‌گیرد! این جرثومه فسادی که تمام جنایت‌های دوران معاصر زیر سر اوست، دارد می‌گوید کوتاه بیا. این همراهی در تونس، در مصر و در هر کشوری که تحرکی صورت بگیرد، ادامه خواهد داشت.

پیش‌بینی شما از این همراهی چیست؟ آینده دور این همراهی را چه می‌بینید؟ آینده نزدیک این همراهی‌ها این است که اگر بتواند، این حرکت‌ها را از مسیرشان منحرف و یا با ایجاد آشوب، مردم این منطقه‌ها را از قیام خودشان پشیمان می‌کند. ولی آینده دور چگونه خواهد بود؟ یک کمی محاسبه کنید. می‌خواهم کوتاه سخن بگویم. بنده پیش‌بینی می‌کنم و محاسبات هم همین را می‌گویند که در آینده ان‌شاءالله نه چندان دوری اینها می‌فهمند که نمی‌توانند در مقابل حرکت اسلام‌خواهی بایستند. البته الان هم این را فهمیده‌اند. پس باید چه کار کنند؟ خواهید دید که به این نتیجه خواهند رسید که باید بیایند و موج‌های بعدی اسلام‌خواهی را خودشان در منطقه سازماندهی کنند.

شما این پیش‌بینی را نمی‌کنید؟ چرا صبر کنند که موج اسلام‌خواهی بلند شود و بعد برای کنترل آن هزینه‌های زیادی را بپردازند؟ از همان اول موج‌های اسلام‌خواهی و تحرک‌های اسلام‌خواهی را در منطقه شکل می‌دهند. آیا این پیش‌بینی معقول به نظر می‌رسد که قدم بعدی را بگویم؟

فهمش خیلی راحت است. وقتی می‌بینند دور، دور اسلام‌خواهی، آزادی‌خواهی یا حتی استکبارستیزی و صهیونیسم‌ستیزی است، می‌گویند چرا ما این کار را نکنیم؟ خودمان می‌آییم و یک حرکت ایجاد می‌کنیم. این طور نیست که اینها بگویند حالا که دستمان لو رفته، می‌رویم و حرکت دیگری را انجام می‌دهیم. یقین داشته باشید که راه دیگری ندارند. تمام راه‌ها را بشمرید. راه دیگری نمانده. مجبورند این راه را بروند.

بعد از شما سوال می‌کنم اگر اینها بخواهند در منطقه یک حرکت اسلام‌خواهانه و استکبارستیزانه و حتی به صورت ظاهری ضد صهیونیسم راه بیندازند که خودشان آن را هدایت کنند، دست کدام کشور خواهد بود؟ خواهش می‌کنم با محاسبه پاسخ بدهید. بنده تصورم این است که اینها این حرکت را به صورت فرامنطقه‌ای در کنار فلسطین اشغالی انجام خواهند داد. چرا؟ چون ده سال است که به دنبال تغییر نقشه خاورمیانه بوده‌اند و تا به حال نشده است. حرکت اسلام‌خواهانه‌ای که توسط صهیونیست‌‌ها و غربی‌ها سازماندهی شود، فرامنطقه‌ای خواهد بود و حرکتی است که می‌اید و سعی می‌کند در چند کشور خودی نشان بدهد. منطقه آغازین آن کجا خواهد بود؟ فرض کنید که ما منطقه آغازین را پیش بینی نمی‌کنیم، ولی اگر یک حرکت به ظاهر اسلام‌‌خواهانه توسط استکبار در منطقه شکل بگیرد و بخواهد نقشه خاورمیانه را به هم بزند، باید مرز بین اردن و سوریه و عراق و عربستان را به هم بریزد تا نقشه خاورمیانه عوض شود. حتی باید به مرزهای سوریه و ترکیه هم تعدی کند.

چرا نقشه خاورمیانه باید به هم بریزد؟ چرا حیات استکبار به موضوع بسته است؟ علتش را از کسانی بپرسید که بیش از ده سال است دارند فریاد می زنند که نقشه خاورمیانه باید تغییر کند. باید دوره بگذاریم و در مورد این موضوع بحث کنیم که چرا این قضیه این قدر برای استکبار مهم است؟

این حرکت اسلام‌خواهانه‌ای که بخواهد نقشه خاورمیانه را به هم بریزد و یک جنگ داخلی منطقه‌ای را به راه بیندازد، با یک منطق دیگر هم جور در می‌آید. وقتی انتفاضه شروع شد، شارون گفت اگر انتفاضه خاموش نشود، مردم خاورمیانه باید منتظر اتفاقات مهمی باشند. طبق پروتکل‌ها آنها رفتند و سربازان مسیحی را آوردند و به جنگ مسلمان‌ها در منطقه فرستادند تا خودشان امنیت پیدا کنند، ولی نتیجه نگرفتند. بعد تصمیم گرفتند از سربازان مسلمان علیه مسلمانان استفاده کنند. پیش بینی بنده این است که اینها یک حرکت فرامرزی اسلام‌خواهی در منطقه به راه می‌اندازند. اول شعارهای اسلامی می‌دهند، بعد شروع می‌کنند به قلع و قمع و نابود کردن مسلمانان منطقه. آیا آمریکا برای تضعیف اسلام‌خواهی در منطقه راه دیگری دارد؟ تا فردا صبح وقت دارید فکر کنید ببینید راه دیگری وجود دارد یا نه؟

اگر به اینجا برسیم، آیا شبیه ظهور سفیانی که در روایت فرموده‌اند که در خاورمیانه خواهد بود، نیست؟ آیا در روایات نفرموده‌اند که سفیانی ابتدا ادعای اسلام‌خواهی و آزادی‌خواهی می‌کند، ضد استکبار شعار می‌دهد، ولی از داخل با آنها بسته و بعد می‌آید فرامرزی عمل می‌کند، مرز بین اردن و سوریه را به هم می ریزد، مرز سوریه و ترکیه را به هم می‌ریزد، مرز عراق و سوریه را به هم می‌ریزد، مرز عراق و عربستان را به هم می‌ریزد. سفیانی‌ای که ما در روایات خوانده‌ایم، عیناً همین نقشه تغییر خاورمیانه را عمل می‌کند. اولش هم با یک موج اسلام‌خواهی است و پشتش هم غربی‌ها هستند.

الان به وضع منطقه که نگاه می‌کنیم می بینیم شرایط از نظر تحلیل سیلسی و تحلیل اوضاع منطقه خیلی به سفیانی نزدیک شده. می‌پرسید سفیانی کی ظهور می‌کند؟ بنده که خبر ندارم، ولی در مقام تحلیل عرض می‌کنم که خیلی به هم نزدیک شده است. بگذریم از اخباری که قبل از ظهور در مورد سرنگون شدن برخی از حکام ستمگر در منطقه وجود دارند. حالا دیگر در آنت جزییات وارد نمی‌شوم.

ما در چه شرایطی به سر می‌بریم؟ انصافاً شرایط ما خیلی به شرایط آخرالزمان نزدیک شده است. این آمادگی را در خودتان داشته باشید، وضع منطقه را با بصیرت تعقیب کنید، با بصیرت به تقویت امنیت جمهوری اسلامی بپردازید که یک راه بیشتر ندارد و آن هم تقویت ولایت است. وقتی اوضاع منطقه به هم ریخت، تنها نقطه باثبات و امنیت کجاست؟ مملکت شیعی ایران[صلوات حضار]

ان‌شاءالله همه آرزوهای مردم مظلوم و نازنین ایران اسلامی مه محقق خواهند شد و ما خواهیم دید که سال‌ها مرگ بر آمریکا گفته‌ایم، مرگ آمریکا را به چشم خواهیم دید؛ سال‌ها مرگ بر اسراییل گفته‌ایم؛ مرگ اسراییل را واهیم دید. سال‌ها علیه ظلم و ستم و استکبار فریاد زده‌ایم، ظلم و استکباری که تمدن غرب بر آن بنا نهاده شده است؛ فروریختنش را ان‌شاءالله خواهیم دید و خون شهدا اثر خودش را خواهد گذاشت. آن وقت است که تازه جلسات روضه‌خوانی راه می‌اندازیم و می‌نشینیم و در بهار آزادی جای شهدا را خالی و پای رکاب آقا امام زمان(عج) برای ابا عبدالله الحسین(ع) گریه می‌کنیم. علمداران آقا امام زمان(عج) برای علمدار حسین(ع) چه گریه‌ای بکنند. آید به جهان اگر حسین دگری / حاشا که برادری چو عباس آید. ان‌شاءالله که شما جزو علمداران آقا باشید.

دعا کنیم خدایا ! تحولات منطقه را مقدمه عاجل ظهور آقا امام زمان(عج) قرار بده. پیامبر گرامی وعده فرموده است که فتنه‌های آخرالزمان موجب رسوایی منافقین خواهد شد. خدایا! فتنه ۸۸ را کماکان موجب رسوایی منافقین که تا کنون رسوا نشده‌اند، قرار بده. خدایا! در برابر دیگان ما دست‌های مجروح رهبر ما را به دستان پر برکت مهدی فاطمه متصل بفرما. خدایا! در اثر صلابت اسلام و عزت مسلمین و اقتدار جامعه اسلامی ما دشمنان را روز به روز دچار اشتباهات بیشتر بگردان و آنان را با اشتباهات خودشان نابود بگردان.

خدایا! مردم مصر را به عالی‌ترین بصیرت و به پیروزی‌های غیرمترقبه فراوان‌تر از مجاهدتی که دارند، برسان.
خدایا! منافقانی را که در مصر بخواهند قیام مردم را منحرف کنند و کافرانی را که بخواهند پشت پرده بر این قیام آثار سوء بر جای بگذارند، رسوا و نابود بگردان. موجبات تحول تمام مردم مسلمان و نجات و خلاصیشان از مکاید کفار و مستکبران عالم را فراهم بگردان.

یک دعای بین‌المللی فرامذهبی و فرا اسلامی هم بکنیم. خدایا! مسیحیان مظلوم عالم را که تحت ستم صهیونیست‌ها هستند با ظهور آقا امام زمان(عج) و پشت سر ایشان حضرت مسیح بن مریم(ع) از زیر یوغ ستم صهیونیست‌ها نجات عنایت فرما.

خدایا! نابودی صهیونیسم را در برابر دیدگان ما و با دستان ما محقق بگردان. دل رهبر عزیز انقلابمان را هر لحظه شادتر بگردان. بهترین اخبار شادی‌آفرین را برای مردم مسلمان منطقه، برای مردم ایران اسلامی، برای قلب نایب امام زمان(عج) در این هفته به ارمغان بیاور. و صلی الله علی محمد و آله.

 

 


  • حسن صیادی

بین المللی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی